дома тагови Зрински

таг: Зрински

Дел од ,,пандевци’’ со нов имиџ за успешно деби во Лигата на Европа против Зрински

Академија Пандев денеска дебитира во Лигата на Европа. На арената Тодор Проески со почеток во 19 часот го играт првиот меч од првото квалификациско...

Академија Пандев има срце, има карактер и ќе го покаже најдоброто против Зрински, вели Тренчовски пред мечот со босанците

Академија Пандев во Скопје на арената Тодор Проески го одработи последниот тренинг пред дуелот со шесткратниот шампион на Босна - Зрински од Мостар во...

Може да го изненадиме Зрински иако е фаворит, кажа Горан Пандев кој посака во Скопје неговиот тим да не...

Горан Пандев им посака успех на фудбалерите на Академијата кои во четврток дебитираат на Европската сцена против Зрински од Босна. Тој на мини состанокот...

Академија Пандев организира превоз за мечот со Зрински во Скопје – пријавување во клубот до вторник !

ФК Академија Пандев ги информира сите лубители на фудбалот од струмичко дека за престојниот меч со Зрински од Босна во првото квалификациско коло од...

Кој е Зрински од Мостар, противникот на А. Пандев во Лигата на Европа, тим во кој играл и познатиот...

ФК ,,Зрински’’ од Мостар веќе пријави експедиција од 23 фудбалери за мечот со струмичката ,,Академија Пандев’’ во Скопје на 11 јули на Арената ,,Тодор...

Преку Лагуна Травел на мечот А. Пандев – Зрински во Скопје, пуштени во продажба билетите за дебито во Лигата...

Пуштени се во продажба билетите за мечот Академија Пандев - Зрински од Босна кој ќе се одигра на 11 јули на Арената ,,Тодор Проески$$...

Пандевци за Лигата во Европа на подготовки во Банско, ако го поминат Зрински од Босна во второ коло патуваат...

Академија Пандев од денеска е на десетдневни подготовки во Банско Бугарија каде ќе ја темпира формата за дебитантскиот настап во Лигата на Европа но...

НАЈПОПУЛАРНИ

СЛУЧАЕН ИЗБОР

Сообраќајка меѓу две товарни возила кај Гевгелија – возачот на едниот...

Денеска (03.07.2024) во 00.30 часот во Полициската станица во Гевгелија било пријавено дека на автопатот од клучка Гевгелија кон Граничниот премин Богородица се случила...