Разнопромет АС Струмица со огромни попусти и до 70% за отворањето на проширениот изложбено продажен салон

3987

По повод 25 годишниот јубилеј, струмичката компанија Разнопромет АС го проширува постоечкиот изложбено продажен салон кој се наоѓа на излезот од Струмица кон Бугарија за дополнителни 1000 метри квадратни. На тој начин ова компанија сака да понуди комфор и прегледност на целиот асортиман со над 30 илјади артикли

Од таа причина на 15 и 16 ноември Разнопромет АС ќе прави реотварање на сега новиот модерен салон со над 2 500 метри квадратни каде може да се најде буквално се за индивидуалните домови при што ќе се понудат попуси и до неверојатни 70%.

Во Разнопромет АСкој е добитник на многу награди и признанија, може да се најдат градежни матријали, водоводни и канализациони елементи, се за домакинствата но и  разновиден алат но и огромна палетата на производи за греење на пелети, дрва, радијатори за систем на парно греење, електрични уреди за греење.

Во пресрет на Новогодишните и Божиќните  празници, Разнопромет АС нуди и украси кои веќе се поставени во салонот за кои исто така има огромни попусти

Крадењето авторски текстови е казниво со закон. Преземање авторски текстови и фотографии од ©DRNKA.MK е дозволено само делумно и со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.