дома Автори Постирано од Vane Trajkov

Vane Trajkov

2530 ПОСТОВИ 0 КОМЕНТАРИ

НАЈПОПУЛАРНИ

СЛУЧАЕН ИЗБОР

Шихан ги собра медалите на Државниот Шампионат во кати, Василев очекува...

Каратистите на Шихан од Струмица освоија осум медали на последното Државно првенство во кати организирано од Македонската федерација во традиционално карате. Спасе Стојанов во...