Оглас: Се продава стан во Струмица на улица „Кољо Орцев“ (фото)

4435

Се продава стан на улица „Кољо Орцев“ бр 8  во Струмица со имотен лист бр 54714. Станува збор за стан бр 1 со стамбен простор од 90 квадратни метри и 10 квадратни метри помошни простории за цена од 75 илјади евра.

Станот се продава со  две гаражни места бр. 19 и бр. 20 од по 18 квадрати по цена од по 5 илјади евра.

Информации на 078 452 549 – лице за контакт Ѓорѓе Трајанов

Крадењето авторски текстови е казниво со закон. Преземање авторски текстови и фотографии од ©DRNKA.MK е дозволено само делумно и со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.