Греалка причина за пожарот кој пеплоса шест стана во Гевгелија, општината на станарите им обезбеди времено сместување и парична помош

1551

Крадењето авторски текстови е казниво со закон. Преземање авторски текстови и фотографии од ©DRNKA.MK е дозволено само делумно и со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.