Стојне Николова провокативна во новиот сингл со видео запис ,,Лоша“ кој доби и официјална промоција (ВИДЕО)

313

Стојне Николова го промовираше новиот сингл со видео запис насловен како „Лоша“ со кој веднаш го сврте вниманието на публиката. Стојне во видео записот се појавува во неколку провокативни изданија што зрачат со сексапил.

„Лоша“ е модерен фолк кој веднаш влегува во уво, нешто поразлично од досегашните песни, новата нумера ја воодушеви публиката, а доказ за тоа е и големиот број на позитивни коментари од страна на публиката.

И на овој проект, Стојне работеше со веќе проверен тим. Текстот е на Борчe Димитров, музиката, аранжманот и режијата се на Бобан Мојсовски, аудио продукција – Студио Анастасија и видео продукција – Артистик Филмс.

Стојне Николова со полна пареа работи на својата кариера и како што вели и самата, ужива во истото. Ова е само мал дел од сето она што следува во иднина од нејзе, а додека ги чекаме новите материјали од неа, уживајте во „Лоша“

Крадењето авторски текстови е казниво со закон. Преземање авторски текстови и фотографии од ©DRNKA.MK е дозволено само делумно и со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.