Разнопромет АС од Струмица со сезонски попусти и до 50 % на производите во продажниот салон кон Дабиље

1568

Разнопромет АС од Струмица во интерес на големиот број деловни клиенти и потрошувачи, викендов ( петок и сабота)  организира акција на продажба на големито асортиман што го поседува со пупусти кои достигнуваат и до 50 %. Од ова компанија која има широка палета на разновидна опрема, алати и производи за сите посетители ќе им понуди попусти кои во зависност од артиклот се движат од 5 до 50 одсто од актуелните цени

Големиот продажно-изложбен салон на Разнопромет АС се наоѓа на излезот од Струмица кон Дабиље и на површина од над 2500 метри квадратни има се што е потребно за секое домакинство за секоја пригода и потреба.

Во Разнопромет АС кој е добитник на многу награди и признанија, може да се најдат градежни матријали, водоводни и канализациони елементи, се за домакинствата но и  разновиден алат и огромна палетата на производи за греење на пелети, дрва, радијатори за систем на парно греење, електрични уреди за греење. Во пресрет на  празниците, Разнопромет АС нуди и украси кои веќе се поставени во салонот за кои исто така има огромни попусти

„РАЗНОПРОМЕТ АС“ е отворен од 08:00 до 20:00 часот во петок, а во сабота од 08:00 до 18:00 часот

(комерцијална објава)

 

 

Крадењето авторски текстови е казниво со закон. Преземање авторски текстови и фотографии од ©DRNKA.MK е дозволено само делумно и со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.