Александра Јанева и Браво бенд со своја изведба на песната Ако згрешам нека изгорам (видео)

3085

Струмичанката Александра Јанева која јавноста ја познава по изведба на забавни песни, заедно со групата Браво направија ковер на анталогиската ,,Ако згрешам нека изгорам’’…Еве како изгледа интерпретацијата на Јанева со Браво бенд…..

Крадењето авторски текстови е казниво со закон. Преземање авторски текстови и фотографии од ©DRNKA.MK е дозволено само делумно и со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.