дома тагови Арсенал

таг: Арсенал

Имав трема кога ја побарав за жена, голманот на Арсенал Дени Илиев од Струмица се сврши !

Голманот на Арсенал Дени Илиев имал трема кога со свршенички прстен ја побарал за жена  Нина Стојменовиќ со која веќе извесен период заедно живеат...

Струмичанецот Дени Илиев избран за најдобар голман за последното коло од шампионатот на Полска

Струмичкиот интернационалец Дени Илиев кој ја чува мрежата на Јагелонија е избран во тимот на последното првенствено коло од фудбалски шампионат на Полска. Илиев...

Голманот Дејан Илиев стана хит во полскиот фудбалски шампионат по неговата одбрана во мечот против Кјелце (видео)

Македонски репрезентативен голман, струмичанeцот Дејан Илиев стана хит во полскиот фудбалски шампионат откако во мечот со Кјелце имаше фантастична одбрана за својот тим Јагјелонија...

Голманот Дени Илиев од Арсенал на позајмица во Словачка, ќе брани за прволигашот Серед

Струмичанецот Дени Илиев  следната превенствена сезона ќе настапува за словачкиот фудбалски клуб Серед. Лондонски Арсенал во договор со Илиев донесе одлука за позајмица од...

Голманот на Арсенал, струмичанецот Дејан Илиев се релаксира со скутер на вода и чека одговор каде ќе ја продолжи...

Голманот на ,,младите топчии'' на лондонски Арсенал, струмичанецот Дејан Илиев деновиве престојува во родниот крај и го користи својот одмор пред стартот на новата...

,,Сеуште сум слободен, за жал’’ вели голманот на Арсенал Дени Илиев кој наполни 24 години

Голманот на младинскиот состав на топчиите, струмичанецот  Дејан Илиев го прослави 24 тиот роденден во кругот на колегите од Арсенал но и пријатели во...

НАЈПОПУЛАРНИ

СЛУЧАЕН ИЗБОР

УХМР најави нестабилно време со пороен дожд, грмежи и силен ветер

Од среда до почетокот на следната седмица подрачјето на нашава земја ќе биде под влијание на серија на влажни бранови кои што ќе предизвикаат...