Оглас: Итно се продава парцела со лозов насад и овоштарник со викендичка кај Водоча – струмичко (фото)

4269

Се продава лозов насад со овоштарник од три декари со изградена викендица во месноста ,,Герено“ во близина на патот Водоча- Вељуса Општина Струмица. Нивата е оградена со соодветен пристап и приклучок за вода за наводнување.

Можна е продажба и на дел од нивата по договор со заинтересираните лица.

Цена поволна !

Информации на 075 550 175

Крадењето авторски текстови е казниво со закон. Преземање авторски текстови и фотографии од ©DRNKA.MK е дозволено само делумно и со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.