Двајца возачи на патнички возила загинаа во тешка сообраќајка на патот Радовиш-Штип а едно лице е потешко повредено

1259

Крадењето авторски текстови е казниво со закон. Преземање авторски текстови и фотографии од ©DRNKA.MK е дозволено само делумно и со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.