Сплотени да продолжиме и во 2023 за да ни биде двојно поуспешна за Струмица – Честитка од Костадинов

457
,,Нека ви е среќна Новата 2023 година драги мои сограѓани и нека ви се благословени претстојните Божиќни празнувања. Бидете ми живи, здрави и свои. Бидете ми истрајни во љубовта, надежта и вербата во поубаво утре,, објави градоначалникот на Струмица Костадин Костадинов во Новогодишната честитка

 

Крадењето авторски текстови е казниво со закон. Преземање авторски текстови и фотографии од ©DRNKA.MK е дозволено само делумно и со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.