Разнопромет АС од Струмица роденденски – цела недела со попусти, промоции, изненадувања !

712

,,Разнопромет АС’’ од Струмица по повод годишнината од своето постоење а во интерес на потрошувачите, деловните соработници и клиенти  ја почнува роденденската недела (26-31.07)  која ќе биде исполнета со многу попусти промоции и изненадувања. Како што објави ова компанија на својата ФБ страна речиси секој ден ќе има промоции и попусти на производите на кои застапник е токму Разнопромет АС кој секогаш е на страна на потрошувачите. На нивната страна може да се видат и распоредот со промоциите но и големата палета на производи од салонот со околу 30 илјади артикли.

Инаку изложбено продажниот салон на ,,Разнопромет АС’’ се наоѓа на излезот од Струмица кон Ново Село и на околу 1000 квадратни метри има голем избор на производи за сечиј дом, машини, алат, опрема но и градежни матријали од австрискиот бренд  Брамак од каде со години се наградувани за најдобар диструбер и промотор во Македонија

 

Крадењето авторски текстови е казниво со закон. Преземање авторски текстови и фотографии од ©DRNKA.MK е дозволено само делумно и со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.