дома тагови Разнопромет АС

таг: Разнопромет АС

Австриски Брамак повторно го награди Разнопромет АС за најдобар трговски партнер во Македонија

Светски познатиот производител на керамиди ,,Брамак’’ од Австрија по седми пат го награди ,,Разнопромет АС’’ од Струмица за најдобар трговски партнер во Македонија. Наградата...

Разнопромет АС од Струмица со сезонски попусти и до 50 % на производите во продажниот салон кон Дабиље

Разнопромет АС од Струмица во интерес на големиот број деловни клиенти и потрошувачи, викендов ( петок и сабота)  организира акција на продажба на големито...

Разнопромет АС одбележа 25 години постоење и го отвори најголемиот изложбено продажен салон со над 30 000 артикли

Струмичката компанија Разнопромет АС го одбележа својот јубилеј 25 години постоење на пазарот со отворање на најголемиот изложбено продажен салон во Југоистокот кој се...

Разнопромет АС слави роденден – цела недела попусти, промоции, изненададувања за потрошувачите

По повод 25 годишнината од своето постоење, струмичката компанија ,,Разнопромет АС’’ во интерес на потрошувачите, деловните соработници и клиенти  ја почнува родендеската недела во...

Австриски ,,Брамак’’ повторно го награди „Разнопромет АС’’ за најдобар трговски партнер

Светски познатиот производител на керамиди ,,Брамак’’ од Австрија по шести пат го награди ,,Разнопромет АС’’ од Струмица за најдобар трговски партнер за државата а...

НАЈПОПУЛАРНИ

СЛУЧАЕН ИЗБОР

Кривична за градоначалник, осомничен дека вршел исплати за еднократна помош во...

СВР Струмица до Основното јавно обвинителство Гевгелија, поднесе кривична пријава против градоначалник на една општина поради постоење основи на сомнение за сторено кривично дело...