Свиб мебел Струмица со акција ,,Black friday’’- три дена со огромни попусти на целиот асортиман

2005

Фирмата ,,Свиб мебел’’ од Струмица со својот продажно изложбен салон на патот кон Добрејци кај Ракиџиски мост, од утре 26 декември до сабота 28 ќе има акција со огромни попусти на целиот асортиман во рамките на акцијата ,,Black friday’’

Станува збор за разновиден мебел од сопствено производство тргнувајки од кујни, седечки гарнитури, комоди, спални. Целиот асротиман на Свиб мебел може да го видите и ТУКА за кој до сабота се нудат огромни попусти за продажба.

(комерцијална објава)

Крадењето авторски текстови е казниво со закон. Преземање авторски текстови и фотографии од ©DRNKA.MK е дозволено само делумно и со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.