Новата година нека биде година на Ваш успех и успех на општина Василево – Честитка од Андонов

557

,,Празниците се едни од најубавите денови во годината кога секој од нас е исполнет со посебна енергија, која преку добрите желби и убавите мисли ја споделува со своите најблиски, со пријателите и оние на кои им посакува убави нешта,, кажа градоначалникот на Василево Славе Андонов во честитката за празниците

Крадењето авторски текстови е казниво со закон. Преземање авторски текстови и фотографии од ©DRNKA.MK е дозволено само делумно и со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.