Македонија ја надигра Грција во струмичката сала Парк и за ЕП ќе чека полесни противници

1407

Крадењето авторски текстови е казниво со закон. Преземање авторски текстови и фотографии од ©DRNKA.MK е дозволено само делумно и со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.