дома Контакт

Контакт

Испрати порака до авторот!

Последни Постови

Приведен жител од Валандовско Удово, полицијата го сомничи дека предизвикал пожар пред врата од куќа и со спреј го...

На 29.05.2024 во 11.30 часот во село Удово, валандовско, полициски службеници од Полициската станица Валандово го лишиле од слобода К.Ш.(23) од с.Удово поради постоење...