дома тагови Никогаш не е доцна

таг: Никогаш не е доцна

Струмичанецот Павле Витанов повторно го воодушеви жирито на шоуто „Никогаш не е доцна“ (видео)

Струмичанецот Павле Витанов се пласираше во четвртиот круг од музичкото шоу ,,Никогаш не е доцна“ откако се престави со песната  „Женет сум“ од Дејан Матиќ....

Павле Витанов од Струмица продолжува во ,,Никогаш не е доцна“ – на сцена запеа и со синот Ангел (видео)

Павле Витанов од Струмица ги продолжува настапите во музичкото натпреварувачко музичко шоу „Никогаш не е доцна“ на Гранд продукција откако ги освои гласовите на...

Не пеев за да бидам на тронот, но пеев од дното на мојата душа во сите настапи, вели Ленче...

Ленче Кукиќ која победи во музичкото шоу ,,Никогаш не е доцна’’ на продукцијата Гранд тврди дека наградите од ова музичко балканско натпреварување не ги...

Ленче Кукиќ победи во музичкото шоу ,,Никогаш не е доцна’’ на Гранд – најдобра од жирито и од гласовите...

Ленче Кукиќ е  победни на балканското музичко шоу ,,Никогаш не е доцна’’ на Гранд. Во големото финале Кукиќ ја отпеа песната,,Лепи мој’’ од Снежана...

Ленче Кукиќ се пласира во финалето од музичкото шоу на Гранд ,,Никогаш не е доцна’’ – жирито за...

Ленче Кукиќ повторно блесна во музичкото шоу на Гранд продукција ,,Никогаш не е доцна’’.  Со изведбата на песната ,, Париски локал’’ таа се пласираше...

Видео од настапот со кој Ленче Кукиќ повторно доминираше во „Никогаш не е доцна“ – овации од публиката и...

Ленче Кукиќ од групата ,,Јупитер'' повторно блескаше на сцената на балканското музичко шоу ,,Никогаш не е доцна'' и се пласираше во завршницата од ова...

Ленче ти си мега пејач – кажал Маре откако Ленче Кукиќ маестрално ја извела ,,Галеб тажен’’ во ,,Никогаш не...

Ленче Кукиќ се пласираше во четвртиот круг од музичкото балканско шоу ,, Никогаш не е доцна’’ објави порталот Грандонлајн под наслов,, Судар на две...

НАЈПОПУЛАРНИ

СЛУЧАЕН ИЗБОР

Земјоделците најавија блокада на Струмица, бараат рентабилна откупна цена и стоп...

Производителите на домати во понедeленик ќе ја блокираат Струмица бидејки никој од Владата не ги контактирал да им ги слушне проблемите и да им...