Нема постови за прикажување

НАЈПОПУЛАРНИ

СЛУЧАЕН ИЗБОР

Славица од Струмица ja доби довербата од продукцијата и се пласира...

21 годишната Славица Ангелова од Струмица се пласираше во следниот круг на музичкото телевизиско шоу „Ѕвездите на Гранд“ откако во баражот  успеа да го...