Се продава плац во индустриска зона Василево струмичко со површина од 1900 m2

1590
Се продава плац во индустриската зона Василево веднаш до пат во непосредна близина на капацитетите на Жикол во зоната. Плацот е со површина од 1 900 квадратни метри со пристап на електрична енергија и вода.
Цена по договор

Информации на  +4915203575546

(комерцијален оглас)

Крадењето авторски текстови е казниво со закон. Преземање авторски текстови и фотографии од ©DRNKA.MK е дозволено само делумно и со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.