Видео: Нема да ти се вратам, добро слушни го мојот ,,ОДГОВОР” – Јанева го објави новиот сингл

2796

Нема да се вратам, да те спасам ко некогаш…..Нема да се плашам да сум сама ко порано….. Добро слушни го мојот ОДГОВОР …  Ова се дел од стиховите од новиот сингл на Александра Јанева кој го промовираше на својот Youtube канал.  Станува збро за авторска песна на Јанева во која се јавува како потписник на музиката и текстот додека аранжаманот е на Иван Јованов Ивајо. Песната е певлива и се очекува  набрзина да ги освои срцата на публиката.

Крадењето авторски текстови е казниво со закон. Преземање авторски текстови и фотографии од ©DRNKA.MK е дозволено само делумно и со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.