дома тагови ЈБТ Проинженеринг ДОО

таг: ЈБТ Проинженеринг ДОО

Општина Валандово склучи договор за уредување на паркинг простор на улица Моша Пијаде во висина од 35 илјади евра

Општина Валандово деновиве склучи договор со фирмата ЈБТ Проинженеринг ДОО од Валандово  за уредување на паркинг простор на улицата Моша Пијаде, како дел од...

НАЈПОПУЛАРНИ

СЛУЧАЕН ИЗБОР

ОК Струмица со победа тргна кон 11 тиот Шампионски трофеј –...

Одбојкарите на Струмица со 3:1 во сетови го совладоа тимот на Штип УГД и поведоа во финалната серија за освојување на шампионската титула. Недостасуваат...