дома тагови Панче Димов

таг: Панче Димов

Испраќаме позитивна енергија велат од “One Way Dance Studio“ од Струмица кое објави видео со нова кореографија (фото)

Со нашата игра и видеата кои ги пласираме на јавноста сакаме да испратиме позитивни чувства, енергија. Вака велат од студиото за модерен танц “One...

НАЈПОПУЛАРНИ

СЛУЧАЕН ИЗБОР

Кривична за градоначалник, осомничен дека вршел исплати за еднократна помош во...

СВР Струмица до Основното јавно обвинителство Гевгелија, поднесе кривична пријава против градоначалник на една општина поради постоење основи на сомнение за сторено кривично дело...