дома тагови Горан Алич

таг: Горан Алич

Проектот ,,Дом, Патување, Љубов’’ во кој Васил пее во живо во придружба на Алич, излезе на виделина (видео)

Кажи зошто ме остави, Чија си, Си заљубив едно моме, Километри, Не плачи мило либе, се дел од песните од проектот ,, Дом, Патување,...

Фото и Видео: Васил Гарванлиев пее во живо македонски евергрини – со Алич го спрема новиот проект ,, Дом,...

Струмичанецот  Васил Гарванлиев по ,, Ѓердан,, го спрема својот втор проект кој го наслови  ,, Дом, Патување, Љубов’’. Станува збор за проект кој Гарванлиев...

НАЈПОПУЛАРНИ

СЛУЧАЕН ИЗБОР

Од вечерва поскапуваат горивата на бензинските, РКЕ ги објави новите повисоки...

Од полноќ поскапуваат бензините од 1,5 до 2,5 денари, одлучи денеска Регулаторната комисија за енергетика. Цената на Еуросупер БС-95 се зголемува за 1,5 денари за...