HALLOWEEN акцијата во салоните на Риверсофт со попусти до 70 % продолжува се до Митровден

1104

Во интерес на потрошувачите и деловните клиенти, компанијата Риверсофт од Струмица, ја продолжи HALLOWEEN акцијата со попусти се до 8 ноември, објавија од ова фирма која има салони и во повеќе градови во земјава. Станува збор за акција во која Риверсофт нуди попусти и до 70 одсто на својот асортиман, се со цел потрошувачите да набават квалитетни производи по пониски цени.

HALLOWEEN акцијата почна во саботата но заради огромниот интерес на јавноста и деловните клиенти, компанијата одлучи таа да продолжи и наредниве денови се до празникот Митровден, при што заинтересираните може да набават белатехника од повеќе брендови, компјутери и лаптопи, комјутерска галантерија, кујнски елементи и покуќнина од сите салони. Целиот асортиман со попустите може да се виде ТУКА

(комерцијална објава)

Крадењето авторски текстови е казниво со закон. Преземање авторски текстови и фотографии од ©DRNKA.MK е дозволено само делумно и со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.