2023 да биде многу поуспешна и подобра за сите нас – Честитка за Нова година од Сарамандов

370

Во Новата 2023 година Ви посакувам добро здравје и благосостојба. Посакувам Новата година да биде многу поуспешна и подобра за сите нас, кажа во честитката Андон Сарамандов прв човек на општина Гевгелија

Крадењето авторски текстови е казниво со закон. Преземање авторски текстови и фотографии од ©DRNKA.MK е дозволено само делумно и со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.