РИВЕРСОФТ викендов го отвора ,,HOME CENTER” во Струмица со многу изненадувања, награди и попусти

6363

Струмичката компанија Риверсофт викендов го отвора RIVER SOFT HOME CENTER  во Струмица кој се наоѓа на Климент Охридски во кај некогашна Треска, Станува збор за модерен солон за техника кој што ќе работи по теркот на многу светски елитни компании и ланци. Според информациите во новиот салон освен бела техника може да се најдат сите потреби за едно домаќинство

,,RIVER SOFT HOME CENTER” ќе биде промовиран во петокот навечер на 18 ти септември  а веќе во сабота и недела на 19 и 20 ти септември ова компанија по повод отворањето на новито салон, ќе нуди голем број изненадувања, награди и попусти за сите клиенти, посетители и гости

,,Почитувани, свеченото отварање на новиот HOME CENTER ќе се одржи на 19.09 и 20.09 (Сабота и Недела), повелете и купете го вашиот производ дури до 50% на попуст. Градот Струмица ќе го добие најголемиот Салон за Техника преточен преку HOME CENTER или практично кажано се за дома на едно место во еден салон по теркот на многу големи светски елитни компании и ланци. Лајкнете, споделете и во коментар тагирајте три пријатели и станете потенцијален добитник на 1 од 10-те мобилни телефони!  Извлекувањето ќе се одржи во Понеделник ” стои во фб објавата на ова компанија

(комерцијална објава)

Крадењето авторски текстови е казниво со закон. Преземање авторски текстови и фотографии од ©DRNKA.MK е дозволено само делумно и со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.