Продолжува доминацијата на ОК Струмица – Шампионско селфи на Васе Михаилов (ФОТО)

920

Одбојкарите на Струмица се закитија со 11 тата Шампионска титула а Васе Михаилов го направи првото шампионско селфи. Попладнево во Штип струмичани славеа победа и стасаа до нов шампионски пехар

Крадењето авторски текстови е казниво со закон. Преземање авторски текстови и фотографии од ©DRNKA.MK е дозволено само делумно и со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.