Почна монтирањето на модуларната ковид болница во Гевгелија, се очекува да биде готова до крајот на годината

1506

Крадењето авторски текстови е казниво со закон. Преземање авторски текстови и фотографии од ©DRNKA.MK е дозволено само делумно и со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.