Новогодишна празнична бајка во зимска идила со Фото „Лили“ Струмица

3129

Фото студиото ,,Лили’’ од Струмица  направи неколку сценографии за Новогодишна фото сесија во кои доминира зимската идила но и празничните бои кои даваат посебен белег на фотографиите со кои ќе се испрати тековната а ќе се дочека Новата година. Како што велат од ова студио, веќе отпочнале со правење фотографии на сите кои сакаат да ги овековечат празничните мигови со најмилите и најсаканите.

Заинтересираните за Новогодишна празнична фото бајка, повеќе информации може да видат ТУКА или пак да се јават на 070 545 722 и да закажат термин. Паралелно од Фото Лили информираа дека реализираат новогодишна фото сесија и во домашни услови со Дедо Мраз.

(комерцијална објава)

 

Крадењето авторски текстови е казниво со закон. Преземање авторски текстови и фотографии од ©DRNKA.MK е дозволено само делумно и со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.