Златните бои на есента, предизвик за фото сесија со студиото Лили во Струмица

2319

Фото студиото ,,Лили’’ од Струмица  направи 20 тина одлични сценографии  за есенска фото сесија, во кои доминираат боите на ова годишно време со специфични  елементи и есенски плодови кои дават посебен печат на фотографиите посветени на најмилите и најсаканите.

Како што не информираа од студиото ,,Лили’’ се нуди фото сесија на една или повеќе есенски сценографии  но и брза и квалитетна изработка на фотографии за семејни албуми со цел да се овековечи ова есен но и едно време кое останува во спомените.

Таму веќе се направија повеќе фото сесии а како изгледа есенските сценографии ,,Лили’’ кои се наоѓаат на улица Моша Пијаде бр 53 во Струмица или може да се закаже на 070 545 722 , можат да  се видат ТУКА

(комерцијална објава)

Крадењето авторски текстови е казниво со закон. Преземање авторски текстови и фотографии од ©DRNKA.MK е дозволено само делумно и со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.