Градоначалникот на Струмица во врска со докторка, на маскенбалот се појавија како Тито и Јованка

927

Градоначалникот Костадин Костадинов синоќа на маскенбалот во Струмица се појави со новата девојка, со која беа маскирани како Тито и Јованка. Станува збор за Гордана Георгиева, доктор специјалист на Клиника за пластична хирургија во Скопје, инаку струмичанка со која биле во врска речиси два месеци.

„Да заедно сме со Гордана. Се знаеме поодамна, но во врска сме два месеци. Љубовта меѓу нас е сериозна, убаво ни е и толку. Нема повеќе да коментирам“, изјавил градоначалникот на Струмица Костадинов за ММС.

Повеќе на ММС

Крадењето авторски текстови е казниво со закон. Преземање авторски текстови и фотографии од ©DRNKA.MK е дозволено само делумно и со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.