Акција во Mild Home Store во Струмица, замрзнати цени и заштеди до 40 % за сите купувачи

606

Новоотворениот салон  ,,Mild Home Store’’ во Струмица во кој може да се најде голем асортиман на бела техника, но и се за Вашиот дом и семејство до 5 ти февруари воведе голема Акција на замрзнати цени и заштеда до 40 отсто во интерес на сите купувачи.

Станува збор за салон на компанијата Милд од Струмица која функционира повеќе од 26 години а минатиот месец на транзитниот пат спроти Катиличката црква отвори нов модерен салон од 2 600 квадратни метри во кој може да се најдат илјадници производи од реномирани брендови.

Со акцијата се опфатени телевизори, лаптопи, таблети и компјутерска галантерија, бела техника и апарати за домакинство од повеќе брендови како и клима уреди. Паралелно во салонот на ,,Mild Home Store’’ во Струмица кој има и свој паркинг зад салонот, може да се купат и акцесоари за домот а има и посебно катче за најмладите со разновидни играчки.

,, Секогаш стоиме на услуга на нашите купувачи кои со доаѓањето во салонот добиваат и личен продажен консултант. Нашиот асортиман е со докажан квалитет а постојано воведуваме попусти и акции со цел да ги задоволиме вкусовите и желбите на сите сегашни и потенцијални купувачи. Купувањето кај нас е задоволство,, велат од ,,Mild Home Store’’

Сите новости, попусти и акции на Милд можете да ги видете ТУКА

(комерцијална објава)

Крадењето авторски текстови е казниво со закон. Преземање авторски текстови и фотографии од ©DRNKA.MK е дозволено само делумно и со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.