дома тагови Www.evnonline.mk

таг: www.evnonline.mk

ЕВН привремено ги затвора сите приемни канцеларии за корисници и ги објави броевите за контакт

Со цел делување во насока на спречување на ширењето на корона вирусот и согласно мерките и препораките на Владата и Регулаторната комисија за енергетика,...

НАЈПОПУЛАРНИ

СЛУЧАЕН ИЗБОР

Контраспин: Причините за блокадите се во Софија, а не во Скопје

Иако може да се дискутира за техниката на водењето на македонската политика во секојдневните односи со Бугарија, причините за новите блокади не се во...