дома тагови Џонсон Мети

таг: Џонсон Мети

Борозанов – нов управител на фабриката на „Џонсон Мети“

Боријан Борозонов е нов управител на компанијата „Џонсон Мети“ во Македонија, почнувајќи од март годинава. „Јас сум исклучително возбуден што сум дел од визијата на...

НАЈПОПУЛАРНИ

СЛУЧАЕН ИЗБОР

Кривична за градоначалник, осомничен дека вршел исплати за еднократна помош во...

СВР Струмица до Основното јавно обвинителство Гевгелија, поднесе кривична пријава против градоначалник на една општина поради постоење основи на сомнение за сторено кривично дело...