дома тагови Џоко Шуклев

таг: Џоко Шуклев

Легендарното Рено 4 со Шуклев и Николов од Стојаково, во Русија се атракција, возат кон Монголија ( фото и...

Повеќе од 7000 километри извозија стојачките херои Џоко Шуклев и Ѓорѓи Николов кои веќе неполни две недели ја возат рутата од Стојаково до Пекинг...

НАЈПОПУЛАРНИ

СЛУЧАЕН ИЗБОР

ОК Струмица со победа тргна кон 11 тиот Шампионски трофеј –...

Одбојкарите на Струмица со 3:1 во сетови го совладоа тимот на Штип УГД и поведоа во финалната серија за освојување на шампионската титула. Недостасуваат...