дома тагови Јувентус

таг: Јувентус

Видео – Делириум на стадионот Лујџи откако Пандев постигна гол за Џенова против Јувентус

Струмичанецот Горан Пандев направи делириум на трибините на стадионот ,,Лујџи Ферарис,, откако асистираше но и го постигна вториот гол за ,,Џенова’’ во дуелот против...

НАЈПОПУЛАРНИ

СЛУЧАЕН ИЗБОР

На Цареви кули приведени двајца жители од Василево, кај едниот пронајдена...

На 18.04.2024 во 19.30 часот на место викано „Цареви кули“ во Струмица, полициски службеници од СВР Струмица ги лишиле од слобода А.С.(34) и В.С.(35), двајцата од село Василево, струмичко. При преглед...