дома тагови Ѓорѓи Николов

таг: Ѓорѓи Николов

Легендарното Рено 4 со Шуклев и Николов од Стојаково, во Русија се атракција, возат кон Монголија ( фото и...

Повеќе од 7000 километри извозија стојачките херои Џоко Шуклев и Ѓорѓи Николов кои веќе неполни две недели ја возат рутата од Стојаково до Пекинг...

Шуклев и Николов со легендарното 40 годишно ,,Рено 4’’ ќе возат од Стојаково до Кина – делница долга 23...

Џоко Шуклев и Ѓорге Николов кои лани реставрираа ,,рено 4’’ и со него патуваа до Франција, утревечер  тргнуваат за Кина откако пакистанските властите не...

НАЈПОПУЛАРНИ

СЛУЧАЕН ИЗБОР

ОК Струмица со победа тргна кон 11 тиот Шампионски трофеј –...

Одбојкарите на Струмица со 3:1 во сетови го совладоа тимот на Штип УГД и поведоа во финалната серија за освојување на шампионската титула. Недостасуваат...