дома тагови храна

таг: храна

Видео во кое Дојран ги нуди сите убавини а ги привлече сите гости на саемот во Белград

Убавините на Дојран во промотивно видео со кое општинските власти се преставија на туристичкиот саем во Белград...... Во видеото прикажана е локацијата, плажите, културно...

НАЈПОПУЛАРНИ

СЛУЧАЕН ИЗБОР

Угостителите со работа од 8-22 часот и тоа на летни тераси,...

Владата го донесе протоколот за отворање и работа на кафетериите и угостителските објекти за исхрана. Според протоколот работното време е ограничено и тоа од...