дома тагови Ханиоти

таг: Ханиоти

Голманот на Арсенал, струмичанецот Дејан Илиев се релаксира со скутер на вода и чека одговор каде ќе ја продолжи...

Голманот на ,,младите топчии'' на лондонски Арсенал, струмичанецот Дејан Илиев деновиве престојува во родниот крај и го користи својот одмор пред стартот на новата...

НАЈПОПУЛАРНИ

СЛУЧАЕН ИЗБОР

Јанев: Асфалтирани две улици во населеното место Пиперево, за кои приоритет...

Асфалтирани две улици во населеното место Пиперево, за кои приоритет дадоа самите граѓани. Изведувач на активностите е градежната компанија Пешо Инжинеринг. Наредни населени места каде...