дома тагови фротнова линија

таг: фротнова линија

Општина Дојран ќе добие 20 електрични велосипеди – ќе се организираат планински вело тури

Преку Центарот за развој на Југоисточниот плански регион во Дојран во наредниот период треба да бидат доставени 20 електрични велосипеди. Освен електрични велосипеди согласно...

НАЈПОПУЛАРНИ

СЛУЧАЕН ИЗБОР

Од вечерва поскапуваат горивата на бензинските, РКЕ ги објави новите повисоки...

Од полноќ поскапуваат бензините од 1,5 до 2,5 денари, одлучи денеска Регулаторната комисија за енергетика. Цената на Еуросупер БС-95 се зголемува за 1,5 денари за...