дома тагови Фото Лили

таг: Фото Лили

Златните бои на есента, предизвик за фото сесија со студиото Лили во Струмица

Фото студиото ,,Лили’’ од Струмица  направи 20 тина одлични сценографии  за есенска фото сесија, во кои доминираат боите на ова годишно време со специфични ...

Мајско уживање, рекреација но и капење во водите на Дојранското езеро – Фотогалерија

Топлото време во Дојран овие денови ги измами дел од посетителите на овој туристички центар да уживаат во водите на езерото. Иако туристичката сезона...

НАЈПОПУЛАРНИ

СЛУЧАЕН ИЗБОР

Приведен жител од Валандовско Удово, полицијата го сомничи дека предизвикал пожар...

На 29.05.2024 во 11.30 часот во село Удово, валандовско, полициски службеници од Полициската станица Валандово го лишиле од слобода К.Ш.(23) од с.Удово поради постоење...