дома тагови ФК Борец

таг: ФК Борец

Беласица извлече бод во дуелот со Борец, поведе преку Каланоски а се спаси од пораз со гол на Сулев...

Струмичка Беласица го освои и вториот бод во првенството откако на свој терен одигра нерешено со Борец од Велес кој според играта го сакаше...

НАЈПОПУЛАРНИ

СЛУЧАЕН ИЗБОР

Кривична за градоначалник, осомничен дека вршел исплати за еднократна помош во...

СВР Струмица до Основното јавно обвинителство Гевгелија, поднесе кривична пријава против градоначалник на една општина поради постоење основи на сомнение за сторено кривично дело...