дома тагови УЕФА Конференциска лига

таг: УЕФА Конференциска лига

Стојчев: Императив ќе ни биде да играме со Лехија Гдањск кој има огромна историја и тежи 15 милиони евра

Пандевци добија атрактивен и тежок противник во првото квалификациско коло од Конференциската лига на УЕФА. Станува збор за послкиот Лехија Гдањск кој последното првенство...

НАЈПОПУЛАРНИ

СЛУЧАЕН ИЗБОР

Општина Босилово и ,,Нула отпад“ договорија соработка – ќе се гради...

Општина Босилово и Друштвото за управување со отпад ,,Нула отпад“ договорија соработка во наредниот период при што најавуваат изградба на собирен центар за селекција...