дома тагови ТППЕ

таг: ТППЕ

Три пожари за еден ден – во Ново Село гореше куќа на иселеници во Швајцарија, во Миравци пилана а...

Во последниве 24 часа во Југоистокот се регистрирани 3 пожари на кои увид извршиле екипи од СВР Струмица за да ги открие причините како...

НАЈПОПУЛАРНИ

СЛУЧАЕН ИЗБОР

Оглас: Се продава стан во Струмица на улица „Кољо Орцев“...

Се продава стан на улица „Кољо Орцев“ бр 8  во Струмица со имотен лист бр 54714. Станува збор за стан бр 1 со стамбен...