дома тагови Тони Костов

таг: Тони Костов

Риверсофт спрема ,,Vox арена” за организирано навивање и бодрење на Македонија на ЕП во Струмица, Кавадарци, Штип и Кочани...

Струмичката компанија ,,Риверсофт'' за време на мечевите на Македонија на ЕП во фудбал организира ,,VOX арена’’ за организирано следење и навивање на настапот на...

Riversoft се откажа од половина милион денари за украсувањето на Струмица, побара општината да ги донира за хумани цели

Компанијата ,,Riversoft'' кој го доби тендерот за новогодишно украсување на Струмица во висина од 700 илјади денари се откажува од 500 илјади денари и...

Ракометна треска со Риверсофт, колку голови на македонските ракометари на ЕП, толку попусти следниот ден а очекувајте и ...

Струмичката компанија ,,Риверсофт’’ со своите салони во Струмица, Штип и Кочани за време на Европското ракометно првенство и настапот на македонската селекција во Австрија...

Бизнисмени од Струмица се едуцираа да го откријат својот потенцијал, Ривер Софт им го донесе и познатиот мотиватор Смилјан...

Околу стотина бизнисмени од струмичкиот регион беа дел од работилницата ,, Откриј го својот потенцијал’’ организирана од компанијата Ривер Софт на која зборуваше Александар...

Секој менаџер треба да се едуцира, надградува, да го открие својот и потенцијалот на тимот, вели Тони Костов пред...

„Откријте го Вашиот потенцијал“ е темата на работилницата која под покровителство на River Soft ќе се одржи на 7-ми мај во Струмица.Работилницата ќе започне...

Откријте го својот потенцијал за поголеми лични и деловни успеси – бесплатна работилница во Струмица на 7 мај

,, Секој бизнисмен мора што побргу да разбере дека за да се успее во бизнисот треба да се работи паметно, а не напорно,,. Вака...

НАЈПОПУЛАРНИ

СЛУЧАЕН ИЗБОР

Разнопромет АС – Струмица со ,,Роденденска недела“ и попуст на 40...

Од 22 до 27 јули струмичката компанија Разнопромет АС ја спорведува традиционалната „Роденденска недела“ при што нуди попуст на околу 40 илјади артикли кои...