дома тагови тверк

таг: тверк

Гавазова на одмор во Турција и објави како игра стомачен танц, ќе го учи и тверкот оти нема поубаво...

Фолк пејачката од Струмица Сузана Гавазова на социјалните мрежи објави неколку видеа како вежба стомачни танци. Таа со семејството се наоѓа на одмор во...

НАЈПОПУЛАРНИ

СЛУЧАЕН ИЗБОР

Од вечерва поскапуваат горивата на бензинските, РКЕ ги објави новите повисоки...

Од полноќ поскапуваат бензините од 1,5 до 2,5 денари, одлучи денеска Регулаторната комисија за енергетика. Цената на Еуросупер БС-95 се зголемува за 1,5 денари за...