дома тагови Стојан Велков

таг: Стојан Велков

До понеделник решение околу изборот на директор во Антон Панов во Струмица во спротивно актерите најавија протести

Во понеделник ќе се знае дали за струмичкиот Центар за култура Антон Панов ќе има нов конкурс за избор на директор или ќе остане...

НАЈПОПУЛАРНИ

СЛУЧАЕН ИЗБОР

Струмица Никоб мечот со Мурса од Осијек од Купот на ЦЕВ...

Одбојкарите на Струмица Никоб, мечот со хрватскиот тим на Мурса од Осијек во рамките на  Купот на ЦЕВ ќе го играат во салата Парк...