дома тагови Стар Дојран

таг: Стар Дојран

Грците ја продолжија забраната за секаков вид сообраќај на ГП Дојрани до 15 август

Грчките власти ја продолжија забраната за секаков вид сообраќај на ГП ,,Дојрани’’  до 15 август. Ова значи дека низ овој граничен премин ќе нема...

НАЈПОПУЛАРНИ

СЛУЧАЕН ИЗБОР

Д-р Филипче од Гевгелија: Како пратеник ќе останам достапен за грижите,...

Носителот на листа на Изборна единица 4, д-р Венко Филипче го отвори централниот караван за парламентарните избори на СДСМ и Коалицијата за европска иднина...